Zabiegi trychologiczne

Trycholog – zadba o Twoją skórę głowy

Trychologia zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia oraz chorobami skóry głowy takimi jak łupież czy łuszczyca. W trychologii w pierwszej kolejności badanie ukierunkowane jest na znalezienie źródła wypadania włosów czy też chorób skóry, a następnie dobór odpowiedniej kuracji. W di Origine zabiegi trychologiczne wykonuje profesjonalny trycholog, a pomagają one w następujących schorzeniach skóry głowy:

 

mezoterapia-iglowa-glowy-1wypadanie włosów, przerzedzanie,

łysienie, tłusta skóra głowy,

łojotokowe zapalenie skóry,

łupież, sucha skóra głowy,

łuszczyca, włosy zniszczone chemicznie,

włosy zniszczone mechanicznie.

 

Kuracje poprzedzone są postawieniem precyzyjnej diagnozy na podstawie:

Mikrocamera badanie di origine trychologia i kosmetologia zabiegowa

wywiadu,

badań analitycznych,

badań skóry głowy i włosów wykonywanych za pomocą trychokamery.

 

Celem trychologii jest rozpoznanie typu schorzenia oraz przyczyn, które można zidentyfikować za pomocą badania mikrokamerą. Diagnozowanie problemów przez trychologa polega na obserwowaniu skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu. Dokładny obraz pozwala ocenić kondycje włosów, stan skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia nawet najmniejszych nieprawidłowości w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja pozwalająca odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów.

Dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych, testowanych produktów oraz unikalnych metod, rezultaty pojawiają się w ciągu kilku miesięcy.

 

Share