Zabiegi trychologiczne

Zabieg oczyszczający skórę głowy – Jest to podstawowy zabieg trychologiczny niezbędny dla dokładnego oczyszczenia skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń, nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka czy pozostałości po kosmetykach stosowanych w domu. Zabieg ten udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krążenie krwi w skórze, dzięki czemu zwiększa się dostarczana do cebulek włosowych ilość składników odżywczych.

Peeling pomaga w sytuacji wypadających włosów, łupieżu suchym i tłustym, łojotokowym zapaleniu skóry głowy oraz łuszczycy, daje uczucie „oddychania” skóry, unosi włosy u nasady dzięki czemu są dłużej świeże i zyskują na objętości.

 

Zabieg regulujący pracę gruczołów łojowych – Pielęgnację zaczynamy od wykonania peelingu skóry głowy. Składniki zawarte w peelingu przywracają równowagę mikroflory skóry głowy, usuwają nadmiar keratyny zapobiegając powstawanie łupieżu i łojotoku.dscn0021-kopia

Aplikujemy specjalnie przygotowany koktajl według indywidualnych potrzeb pacjenta. Aplikowane substancje działają przeciwłojotokowo. Dla lepszej wchłanialności zaaplikowanych składników używamy na głów ultradźwiękową saunę emitującą ozon. To nowoczesne urządzenie do zabiegów regeneracji i pielęgnacji włosów, oraz skóry głowy. Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji proces pielęgnacja włosów jest efektowny i skuteczny a wprowadzane w ten sposób kosmetyki dają niesamowite efekty. W czasie zabiegu wykorzystujemy również chromoterapię.

Zakończeniem zabiegu jest spłukanie maski oraz zastosowanie odpowiedniego szamponu. Na umyte włosy nakładamy maskę, który zawiera mono i di-sacharydy zwiększające wilgotność i elastyczność włókien włosa.

 

 

 

Zabieg głęboko odżywczy – Sucha skóra głowy swędzi, piecze, łuszczy się i powoduje wypadanie włosów. Przywrócenie jej nawilżenia jest głównym celem zabiegu. Pielęgnację zaczynamy od wykonania delikatnego peelingu.zabiegi-trychologiczne-3 Aplikujemy specjalnie przygotowany koktajl według indywidualnych potrzeb pacjenta. Aplikowane substancje działają silnie odżywczo. Dla lepszej wchłanialności zaaplikowanych składników używamy na głowę ultradźwiękową saunę emitującą ozon. To nowoczesne urządzenie do zabiegów regeneracji i pielęgnacji włosów, oraz skóry głowy. Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji proces pielęgnacja włosów jest efektowny i skuteczny a wprowadzane w ten sposób kosmetyki dają niesamowite efekty. W czasie zabiegu wykorzystujemy również chromoterapię.

Zakończeniem zabiegu jest spłukanie maski oraz zastosowanie odpowiedniego szamponu. Na umyte włosy nakładamy maskę, który zawiera mono i di-sacharydy zwiększające wilgotność i elastyczność włókien włosa.

 

 

 

 

 

Zabieg zapobiegający wypadaniu włosów – Włosy wypadają i jest to normalne zjawisko. W ciągu doby tracimy ich około 100 – to fizjologiczna norma. Nasilenie wypadania włosów może być związane z zaburzeniami w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu.

img_0039

Pamiętajmy, że stan włosów ma dużą wartość diagnostyczną. Ich specjalistyczna ocena pozwala w wielu przypadkach na rozpoznanie stanu zdrowia człowieka.

 

 

Aby skutecznie walczyć z wypadaniem włosów niezbędne jest wyeliminowanie przyczyny. Nie mniej jednak, właściwa pielęgnacja oraz systematyczne poddawanie się zabiegom w bardzo dużym stopniu wspomaga leczenie, przyśpiesza powrót do „normalności” oraz wzmacnia włosy.

 

img_0084

 

Pielęgnację zaczynamy od wykonania peelingu skóry głowy. Składniki zawarte w peelingu przywracają równowagę mikroflory skóry głowy, usuwają nadmiar keratyny zapobiegając powstawanie łupieżu i łojotoku. Aplikujemy specjalnie przygotowany koktajl według indywidualnych potrzeb pacjenta. Aplikowane substancje hamują wypadanie włosów oraz wspomagają ich odrost.

 

Dla lepszej wchłanialności zaaplikowanych składników używamy na głowę ultradźwiękową saunę emitującą ozon. To Nowoczesne urządzenie do zabiegów regeneracji i pielęgnacji włosów, oraz skóry głowy. Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji proces pielęgnacja włosów jest efektowny i skuteczny a wprowadzane w ten sposób kosmetyki dają niesamowite efekty. W czasie zabiegu wykorzystujemy również chromoterapię.

zabiegi-trychologiczne-2

 

Zakończeniem zabiegu jest spłukanie maski oraz zastosowanie odpowiedniego szamponu. Na umyte włosy nakładamy maskę, który zawiera mono i di-sacharydy zwiększające wilgotność i elastyczność włókien włosa.

 

 

 

 

 

Zabieg przeciwłupieżowy – Każde nadmierne łuszczenie się naskórka owłosionej skóry głowy nazywamy pospolicie łupieżem. Istnieją dwie odmiany prawdziwego łupieżu: zwykły i tłusty. Łupież może pojawiać się pozornie bez konkretnej przyczyny. dscn0045-kopiaNajczęściej jednak spowodowany jest podrażnieniem skóry głowy przez szampony, żele, pianki do włosów, lakiery, farby itp. Bywa, że przyczyną podrażnienia jest sama woda zawierająca np. dużo chloru. Zmieniona zapaleniem skóra staje się bardziej wrażliwa niż skóra zdrowa, dlatego zdarza się, że mimo niestosowania już “podejrzanego” środka pielęgnacyjnego – nie dostrzegamy poprawy.

Łupież może być także symptomem znacznie poważniejszych chorób. W niektórych przypadkach łupież może także występować z powodu złego odżywiania, a w szczególności z powodu braku cynku w organizmie. Nierzadko następstwem łupieżu tłustego jest łysienie łojotokowe.

Zabieg przeciwłupieżowy polega na złuszczeniu już łuszczącego się naskórka, ukojenia podrażnionej skóry i zmniejszeniu świądu. Dobierając odpowiednią pielęgnację, skutecznie zapobiegamy nawrotom. Zabieg należy powtarzać.

 

 

 

Zabieg stymulująco pobudzający mieszki włosowe z masażem – Pielęgnację zaczynamy od wykonania peelingu skóry głowy. Składniki zawarte w peelingu przywracają równowagę mikroflory skóry głowy, usuwają nadmiar keratyny zapobiegając powstawanie łupieżu i łojotoku. shampoo for hair, beauty salon, hair wash

Aplikujemy specjalnie przygotowany koktajl według indywidualnych potrzeb pacjenta. Aplikowane substancje hamują wypadanie włosów oraz stymulują ich odrost.

Dla lepszej wchłanialności zaaplikowanych składników używamy na głowę ultradźwiękową saunę emitującą ozon. To Nowoczesne urządzenie do zabiegów regeneracji i pielęgnacji włosów, oraz skóry głowy.

Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji proces pielęgnacja włosów jest efektowny i skuteczny a wprowadzane w ten sposób kosmetyki dają niesamowite efekty. W czasie zabiegu wykorzystujemy również chromoterapię.

Zakończeniem zabiegu jest spłukanie maski oraz zastosowanie odpowiedniego szamponu. Na umyte włosy nakładamy maskę, który zawiera mono i di-sacharydy zwiększające wilgotność i elastyczność włókien włosa.

Share