Marki

Pierwszy kwas hialuronowy z peptydowym kompleksem biomimetycznym.

Łączy działanie wypełniaczy i mezoterapii. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny

Przedłuża okres działania kwasu hialuronowego 

 REVOFIL Fine

 • wypełnianie drobnych powierzchownych
 • zmarszczek
 • rewitalizacja skóry

REVOFIL Plus
wypełnianie zmarszczek średnio głębokich

REVOFIL Ultra – najbardziej wszechstronny preparat wypełnianie zmarszczek średnio głębokich i głębokich konturowanie owalu twarzy wolumetryczny lifting twarzy wypełnianie dłoni

 

Aquashine

Paptydowa terapia skóry

Aquashine to wyjątkowy produkt o działaniu przeciwstarzeniowym, rekomendowany w terapii likwidacji zmarszczek i rewitalizacji zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk.

Produkt intensywnie regeneruje skórę, przyspieszając procesy metaboliczne, napina i ujędrnia skórę, głęboko ją nawilża i nawadnia. Przeznaczony jest dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

Skład:

 • Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny, w stężeniu 1,5%.
 • Kompleks 4 peptydów:
  • Acetyl Dekapeptyd-3 – synteza kolagenu,
  • Oligopeptyd-72 – regeneracja,
  • Oligopeptyd-24 – redukcja zmarszczek,
  • Oligopeptyd-34 – rozświetlenie.
 • Kompleks odżywczy:
  • 14 witamin,
  • 24 aminokwasy,
  • 8 minerałów i  koenzymów,
  • 5 kwasów nukleinowych.

Właściwości:

 • Regeneruje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferację komórkową, redukuje problemy skórne.
 • Redukuje drobne zmarszczki.
 • Poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry.
 • Nawilża i nawadnia skórę.

 

Filorga

filorga-logo

Filorga, to francuska firma produkująca dermokosmetyki oraz produkty dla medycyny estetycznej.
FILORGA COSMÉSOTHÉRAPIE to nowa generacja dermokosmetyków Laboratoires Filorga Paris, w której substancje aktywne pochodzą z zabiegów medycyny estetycznej. Zaawansowana metoda dostarczania ich w głąb skóry za pomocą chronosfer (nanocząstki) zapewnia niespotykaną dotąd skuteczność działania w swojej klasie preparatów pielęgnacyjnych.
Na skuteczność nadzwyczajnej formuły preparatów COSMÉSOTHÉRAPIE składa się zestaw substancji aktywnych o działaniu anti-aging zawarty w chromosferach: NCTF®, koktajl polirewitalizujący zawierający 55 składników takich jak: aminokwasy, witaminy, koenzymy, minerały, kwasy nukleinowe i kwas hialuronowy o wysokim ciężarze cząsteczkowym.
Skuteczność NCTF® w rewitalizacji skóry jest potwierdzona badaniami wykonanymi przez Centrum Badań Farmakologii Molekularnej i Komórkowej.
Badania wykazały:
Stymulację wzrostu komórkowego (+147%)*
Ochronę przeciw wolnym rodnikom (+90%)*
Zagęszczenie kolagenu (+256%)*
Spowolnienie sztywnienia tkanek (+366%)*
*według serii badań przeprowadzonych przez niezależne laboratorium badawcze farmakologii komórkowej i cząsteczkowej.
NCTF 135 i NCTF 135

 

Nubeà

Nubeà czerpie inspirację z natury i dążenia do zachowania naturalnej równowagi. Natura jest źródłem wszelkiego życia, a wszystko, co żyje, pozostaje w subtelnej harmonii z naturą. Zadaniem ludzi jest obserwacja, badanie i utrzymanie tego stanu nietrwałej równowagi.
Wszystkie istoty mogą korzystać z darów natury, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem.

Oto źródło, z którego

czerpie Nubeà, tworząc naturalne receptury kosmetyków o precyzyjnym i delikatnym działaniu, przywracających równowagę skóry głowy i włosów.

Dermokosmetyki Nubeà zawierają starannie dobrane olejki eteryczne i wyciągi roślinne, będące ukoronowaniem biologicznej ewolucji roślin aromatycznych.

Znane od wieków bezcenne właściwości lecznicze olejków eterycznych i wyciągów roślinnych znajdują potwierdzenie we współczesnej nauce.

Kosmetyki Nubeà nie naruszają delikatnej równowagi skóry głowy i włosów, gdyż ich składniki zostały starannie wyselekcjonowane na podstawie ścisłych kryteriów naukowych, opracowanych na podstawie wyników wieloletnich badań najlepszych europejskich badaczy przyrody.

Produkty Nubeà nie zawierają etoksylowanego laurylosiarczanu sodu (SLES) ani alkoholu, który zastąpiono delikatnymi, przyjaznymi dla skóry i skutecznymi substancjami powierzchniowo czynnymi pochodzenia roślinnego.

Azzalure firmy Qmed Galderma  – Środek na bazie botuliny. Prócz usuwania umiarkowanych i głębokich zmarszczek poziomych czoła, kurzych łapek i linii między brwiami stosuje się go również przy usuwaniu zmarszczek szyi i zmarszczek marionetki.

 

NewU Beauty -Linia biokompatybilnych nici PDO Genesis

Nici PDO Genesis służą do wykonywania zabiegów rewitalizacji, konturowania, wygładzania zmarszczek, oraz bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Wykonane są z polidioxanonu (PDO) – całkowicie biokompatybilnej i bioabsorbowalnej substancji stosowanej od ponad 20 lat w chirurgii. Nici PDO Genesis powstały na bazie nici stosowanych w kardiochirurgii, neurochirurgii i okulistyce. Produkowane według najlepszych standardów spełniają najbardziej restrykcyjne normy biokompatybilności, czystości i jakości. Zapakowane sterylnie, nawleczone na igłę są gotowe do wykonania zabiegu.

 

 

 

 

 

Dr. Cyj Hair Filler to pierwszy na świecie preparat peptydowy wykorzystywany w terapii problemów z włosami, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania. Dr. Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Zróżnicowanie zawartych peptydów składa się na kompleksowe działanie: w preparacie znajdują się składniki stymulujące komórki do życia i „namnażania się”, a także peptydy hamujące niekorzystny wpływ środowiska na kondycję skóry głowy i te przyczyniające się do zahamowania procesu wypadania włosów czy utraty koloru. Przełomowe w leczeniu problemów z włosami, powolne uwalnianie substancji aktywnych, pozwala na stopniowe i długotrwałe wnikanie składników leczniczych i permanentne pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu.

Działanie:
Częściowo stabilizowany kwas hialuronowy, zawarty w Dr. Cyj Hair Filler, ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry substancji i aktywnych składników preparatu. Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów. Zabieg z wykorzystaniem Dr. Cyj Hair Filler pobudza krążenie i odżywia owłosioną skórę głowy, rewitalizuje mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując skórę głowy.

 

 

Princess – Hialuronowy wypełniacz zmarszczek – sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany. Gwarantuje długotrwałe – ale nie permanentne – efekty. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Jest jednofazowy, co zapewnia idealną, delikatną konsystencję żelu. Princess Filler może być wykorzystany do zabiegów całej twarzy. Jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta, podnosi kąciki ust, uwypukla łuk kupidyna i wypełnienia drobne linie zmarszczek. Skutecznie usuwa także blizny na twarzy.Więcej o gamie produktów Princess:

Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego.

Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze Princess są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

Gama produktów Princess® spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (<1 ppm). Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

 

MEDYCYNA DLA URODY

Wiedza i wieloletnie doświadczenie dr Waldemara Jankowiaka, założyciela i głównego lekarza prowadzącego Kliniki Estetyki Ciała, w leczeniu sposobów pielęgnacji oraz hamowaniu procesów starzenia skóry, pozwoliły poznać potrzeby pacjentów i opracować optymalne formuły preparatów oparte na rzetelnej wiedzy medycznej. Powstała gama profesjonalnych i pielęgnacyjnych produktów dottore o najwyższej możliwej skuteczności dla kosmetyków.

Przy tworzeniu każdego kosmetyku priorytetami dottore są:

 • najwyższa jakość,
 • precyzyjne działanie,
 • wysoka tolerancja preparatów.

Kosmeceutyki „dottore” kompleksowo pielęgnują cerę, pomagają w utrzymaniu jej zdrowia i dobrego wyglądu oraz hamują procesy starzenia się skóry. Są bezkompromisowym rozwiązaniem dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych a skutecznych sposobów na upływający czas i problemy estetyczne. Sprawdzają się też jako uzupełnienie i kontynuacja procedur medycyny estetycznej.

Linia kosmeceutyków pielęgnacyjnych przeznaczona do codziennego stosowania i ochrony skóry jest wsparta linią produktów specjalistycznych ukierunkowanych w problem działaniu.

 

 

 

 

 

Share