Powiększanie ust

Powiększanie i modelowanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym

wypelniacze-2Niedobór kwasu hialuronowego powoduje nieprawidłowe uwodnienie skóry, a więc sprzyja powstawaniu zmarszczek, pogłębianiu fałdów skórnych i niekorzystnie wpływa na zmiany objętości twarzy.

 

 

Wskazania do iniekcji wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego:

powiększanie i modelowanie ust

wypełnianie zmarszczek i fałdek

poprawa objętości twarzy

rewitalizacja skóry

Preparaty zawierające kwas hialuronowy nie tylko „mechanicznie” wypełniają tkanki w danym obszarze. Stymulują one także syntezę nowego kolagenu
w skórze i hamują jego rozpad. Poprawiają więc sprężystość skóry, między innymi poprzez powiększanie ust i wygląd ich powierzchni nawet po upływie czasu ich działania jako wypełniaczy.

 

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu na powiększanie ust i do stosowania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego: ciąża i karmienie piersią, gorączka, choroby autoimmunologiczne w okresie aktywnym, wirusowe, bakteryjne i grzybicze infekcje skóry, reakcje uczuleniowe na wypełniacze w przeszłości, stosowanie implantów trwałych w danej okolicy, skłonność do tworzenia blizn przerosłych i keloidów, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi, uczulenie na liczne alergeny.

 

Objawy uboczne po zastosowaniu wypełniaczy związane z ukłuciem są przemijające i nie wymagają leczenia. Zaliczamy do nich: przejściowy obrzęk skóry, rumień, grudki obrzękowe, ból, świąd w miejscach iniekcji, wybroczyny i sińce. Objawy uboczne związane z podaniem kwasu hialuronowego to tworzenie ziarniniaków i zatory naczyniowe.

 

 

 

Ilość zabiegów: efekt utrzymuje się 6 do 12 miesięcy

Czas trwania: 60 minut

Share